Desi DAK alarmlı monoblok çelik kapı kilidi | Çelik Kapı Kilitleri | Kilitler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
Bugün Kargoda
1.536,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

adet
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 30,72 TL

DESİ DAK ALARMLI MONOBLOK ÇELİK KAPI KİLİDİ

* Türkiye'de ilk defa ALARMLI monoblok çelik kapı kilidi yine ilklerin sitesi www.hirdavatfirsati.com online alışveriş sitesinde!

* Artık tüm çelik kapıları çok daha güvenli hale getirmek elinizde, alarmlı monoblok çelik kapı kilidi ile kapınızla hiçbir hırsız uğraşamayacak artık.

* Kendi başınıza kolaylıkla değiştirebileceğiniz bu ürünü kullanabilmek için tek yapmanız gereken eski kilidinizin aynasını ölçmektir. Eğer eski kilidinizin aynası 30 cm ise çelik kapınızda Kale monoblok kilidi kullanılmış demektir. Kale monoblok kilidin teknik çizimini ekte koyuyoruz, oradan da kontrol edebilirsiniz eski kilidiniz. Bu ürün onun yerine bire bir uyar ve çok kolaylıkla kapınızdaki kilidi bu kilitle değiştirebilirsiniz.

* Ürünün içinde kapı göbeği gelmemektedir, eski silindirinizi kullanmaya devam edebilirsiniz bu ürünle. Her tür Kale kapı göbeği ile uyumludur.

* Bu ürün darbede, bareli kırmaya çalıştıklarında, bareli maymuncukla açmaya çalıştıklarında vb her tür kapınızı açma teşebbüsünde 110 desibellik bir alarm sesi çıkarır ve hırsızın daha fazla kapınızla uğraşmasına izin vermez; çünkü tüm apartman ayağa kalkar bu sesle.

* Bu kilidin uyarı ses düzeyini ve alarm çalma hassasiyetini siz ayarlayabilirsiniz.

* Kilidi 3 kere kilitlediğinizde alarm devreye girer, devreye girmesini istemezseniz normal olarak da kullanabilirsiniz.

* Hırsızlığı büyük ölçüde engelleyebilecek bu buluş şu anda piyasada çok az bulunuyor çünkü talebe yetişemiyor fabrika, siz de bir an önce harekete geçip hemen kilidinizi yenileyin ve evinizi güvenlik altına alın.

• TAMAMEN KABLOSUZ
• 3 KADEMELİ DARBE SENSÖRLÜ
• ÇİFT YÖNLÜ KORUMA
• KORUMA ETİKETİ
• UZUN PİL ÖMRÜ
• KOLAY MONTAJ
• 105 DESİBEL
• 2 Yıl Garanti


*Alarm Sisteminin Çalışması İçin Kapınızın 3 Kere Kitlenebilmesi Gerekmektedir.*
*Her Kapıya Uyumlu Değildir. Monoblok Kilitli Kapılar İle Uyumludur.*
*Alım Yapmadan Önce Ölçülerini Kontrol Ediniz.*


1. Görüntüsü, montajı ve kullanım şekli itibariyle standart bir çelik kapı kilidi ile aynı olan bu cihaz, benzersiz alarm özelliklerine sahiptir.
2. Türkiye'deki çelik kapıların büyük çoğunluğunda kullanılan kilitlerin takılı olduğu kapılara sadece vida söküp takmak suretiyle monte edilebilir.
3. Cihazın kullanımı, standart bir barelli (silindirli) kilit ile aynıdır.
4. Cihazın içine entegre edilmiş çift korumalı alarm sistemi, kapı 3 tur kilitlendiğinde devreye girerek korumayı başlatır.
5. Cihazda iki farklı sensör sistemi bulunmaktadır:
- Birinci sistem; kilide yapılacak müdahaleler sırasında oluşan titreşimleri algılar ve kapı henüz açılmadan alarm sistemini devreye sokar.
- İkinci sistem; kilide dokunmadan kriko, manivela vb. bir mekanizma ile kapının açılmaya çalışılması söz konusu olursa alarm sistemini devreye sokar.
6. Gücünü 2 adet AA tip standart pilden alan bu cihaz, kapıya kablo üzerinden elektrik getirme derdi olmadan yıllarca çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
7. Alarm uyarı sesleri “düşük” ve “yüksek” olmak üzere 2 farklı seviyede, son kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor