Marelli magic parmak izli ve cep telefonuyla açılan kilit (kapı göbeği, bareli, silindiri) | Parmak iziyle açılan sistemler | Elektronik kapı kilitleri | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
21%
2.478,00 TL
1.947,00 TL
(KDV Dahil)
1.849,65 TL Havale Fiyatı

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 58,41 TL

MARELLİ MAGİC PARMAK İZLİ VE CEP TELEFONUYLA AÇILAN KAPI GÖBEĞİ (KAPI SİLİNDİRİ, KAPI BARELİ)

 

* Sektörde çığır açan bu yeni ürün Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da! Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor. Kısa sürecek kampanyamız süresince 3 ADET DURACELL PİL (bu pillerle ürünü minimum 1 sene pilini değiştirmeden kullanabilirsiniz) ve AĞZI AÇIK YALE ROZET (bu ürünle çelik kapınız çok daha güvenli olacak) bedelsiz olarak size gönderilecektir. Bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

 

* 3 seneyi geçkin süredir satılan ve kalitesini kanıtlayan Marelli MAGIC parmak izli barelin YENİ VERSİYONU gelmiştir. Ve ürün tamamen geliştirilmiştir

 

* Piyasada satılan benzeri ürünlerden çok daha eskiden beri piyasada olan ve 20 senedir Türkiye'de olan Marelli markasının güvencesiyle satılan bu ürünle birlikte özel KORUYUCULU saten yale ağızlı çelik rozeti de HEDİYE OLARAK verilmektedir. Sadece firmamıza özel olarak yapılan bu yale ağızlı çelik rozet sayesinde kırılmaya karşı da korumalı olacak olan ürünümüz çok daha güvenli olmaktadır. Lütfen orjinal olan ürünümüzü ve önümüzdeki yıllarda da muhatap olarak bulabileceğiniz firmamızı başka ürünlerle karşılaştırmayınız.

 

* Bu üründe dışta kalan kısım çok ergonomiktir ve parmak izi okuma kısmı yine İsviçre'den geldiği için parmağınızı okuma hızı ve doğruluğu çok yüksektir. Yeni üründe parmağınızı koyacağınız yer belli olduğu için kullanımı çok kolaylaşmıştır.

 

* Bunun yanı sıra şimdiye kadar hiçbir müşterimizin başına gelmemesine rağmen, bazı tüketicilerin aklına gelen dışarıdan ürünü alabilirler mi sorunu bu üründe imkansız hale gelmiş, çünkü ürünün dış kısmı sabittir.

 

* Yeni üründe artık iç tarafta zamak malzemeden kaliteli tutamağı vardır ve kullanımı çok kolaydır. Dış tarafta bulunan kısımda 2 ayrı motor bulunur; cep telefonu ve uzaktan kumanda için bir adet, bir adet de parmak izi ünitesi için olan. Bu şekilde ürünün bir motorunda sorun bile olsa, diğer motor devrede olacağı için hiçbir sorun yaşamadan kapınızdan girebilirsiniz. Yani kapıda kalma şansınızı sıfıra indirmiştir. Ayrıca yeni geliştirilmiş motorlarda kullanılan teknoloji sayesinde bozulma seviyesi minimuma indirilmiştir. 

 

* Cep telefonuyla açılabilen ürünün bu inanılmaz kullanım kolaylığının yanı sıra, cep telefonuyla açıldığı zaman açılma kayıtlarını görme, belirli kişilere sadece belli zaman dilimlerinde kilidi açabilme izni verme gibi bir çok önemli özelliğini aplikasyonunda bulabilirsiniz. Yine de burada uyarmamız gerekir ki ürünün esas açılma yolu ve kullanım methodu parmak iziyle açılımdır. Tüm ürünlerde olduğu gibi aplikasyonlardaki güncellemeler, olabilecek anlık hatalar vs. gibi durumlar olabileceği için, bir tek telefon açılma özelliğini tek olarak kullanmamanızı tavsiye ederiz. Cep telefonu acil durumlarda kullanmak içindir. Fakat aplikasyonla kullanılabilmesi ileride bir çok gelişmeye açık olmasını ve sürekli güncellenerek ürününüze yeni özellikler getirmesinin önünü açmaktadır.

 

* Ürünün pil durumunu da artık aplikasyondan ve ürünün dijital ekranından takip edebileceğiniz için pilleri değiştirme zamanınızı kaçırmanıza da imkan yoktur. Her yerde bulunabilen 3 adet ince kalem pille çalışan ürüne iyi kaliteli pil takarak uzun süre kullanabilirsiniz. 

 

* Ürüne eklenen dijital ekranı sayesinde hangi işlemi yaptığınızı kolaylıkla görebileceksiniz ve ürünü çok daha rahat kullanacaksınız.

 

* Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 

 

* Yeni üründe artık kapınız kalın dahi olsa bu ürünü kullanabileceksiniz, çünkü boyu ayarlanabiliyor. Yani tüm kapılarınızdaki barelleriniz yerine bu ürünü takarak anında parmak izli sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınıza yapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak, hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. 

 

* Benzeri ürünleri 2.500 tl den aşağı satılmazken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. 

 

* Hiçbir elektrik tertibatı gerektirmez, pille çalışır. Ayrıca motorlu bir ürün olmadığı için pil sarfiyatı çok azdır.  Pil bitmeden önce sinyal verdiği için önceden haberiniz olur, yani pili bittiği için kapıda kalma şansınız olmaz. 

 

* Marelli Magic parmak izli barelin en önemli özelliği diğer ürünlerin aksine DÜNYANIN EN ÜNLÜ VE İYİ PARMAK İZİ ÜNİTESİNİ kullanmasıdır. İsviçre'den ithal gelen bu parmak izi ünitesi 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiştir. Diğer ürünlerin parmak izi ünitelerinde parmağı okumama, başka parmakları okuma vb bir çok sıkıntı olurken, Marelli parmak izli barelin ünitesi çok hassas ve uzun ömürlüdür.

 

* 999 kişiye kadar parmak izi tanıtma özelliği sayesinde ofislerde ve fabrikalarda dahi elektronik girişe çok kolay geçebilirsiniz. 

 

* Kapınızda tadilat yaptırmadan parmak izli sisteme geçmenin en kolay yolu olan Marelli parmak izli barel tüm herkesin yeni tercihi olmuştur.

 

* Güvenlik açısından da çok iyi olan bu bareli yabancı bir parmak iziyle açmak mümkün değildir, yani normal barellerde yaşanan anahtar uyma vs gibi sorunların olmasın mümkün değildir. 

 

* Silindiri prinç malzemedendir ve çok kuvvetlidir.

 

* NOT : Ürün çelik kapılar için özellikle uygundur, alüminyum ve ahşap kapılarda kullanılan kilitler dar olabildiği için kapının dışında kalan parçanın kasaya sürtme ihtimali vardır. Kapınızdaki kilidin kol delik yerinden kasaya olan mesafesinin minimum 45 mm olması gerekiyor bu ürünü kullanabilmek için. 

 

* NOT : İçinden çıkan piller demo pilleridir, uzun ömürlü kullanım için yeni ve kaliteli pilleri kullanmanızı tavsiye ederiz. 3 adet ince kalem pille çalışmaktadır.

 

* Ürünle ilgili kullanıcı yorumu için tıklayınız : http://hirdavatfirsati.blogspot.com.tr/2016/07/marelli-magic-parmak-izli-celik-kap.html

 

* Teknik özellikleri :

 

Güvenlik Düzeyi : Üst düzey
Cep telefonuyla açılma : Evet
Parmak iziyle açılma : Evet
Uzaktan kumandayla açılma : Evet
Ana kullanıcı sayısı : 3
Parmak izi tanıtma sayısı : 999
Uzaktan kumanda tanıtma sayısı : 8
Uygulanabildiği kapı kalınlığı : 50-150 mm
Ayarlanabilir barel uzunluğu : Evet
Güç girişi : 3.6V-5V
Güç tüketimi : <100mA
Beklemedeki güç tüketimi : <50uA
Çalışma derecesi : -30℃~60℃
Su geçirmezlik sınıfı : IP44
Basınca dayanıklılık : > 100.000 kez
İthal, banka seviyesi parmak izi teknolojisi : Evet
Basma kuvveti ve zamanı : 0,8 saniye basın 15 gram kuvvet
Reddetme oranı : 0.010%
Tanıma oranı : 0.003%
Pil tipi : 3 * AAA7 pil
Pil değiştirme : Değiştirilebilir
Pil ömrü : > 1 yıl
Silindir gövde boyu : 180MM * 45MM * 45MM
Net ağırlık : <480 gram
433MHZ asimetrik şifreleme : Evet
İthal motor teknolojisi : Evet
Düşük güç tüketimiyle çalışma : Evet
Düşük pil hatırlatma fonksiyonu : Evet
Güvenlik uyarısı ve otomatik kilitleme fonksiyonu : Evet
Patent : Evet
OLED sıvı kristal ekran : Evet
5 kez yanlış bilgide kapının 3 dakika boyunca kilitli kalması : Evet
Fabrika ayarlarına geri dönüş için yöneticinin onaylaması gerekir : Evet
M3 altıgen tornavida : Evet
Uzaktan kumanda : 1 adet
Kullanım kılavuzu : Evet
Bluetooth ile açılma : 4.0BLE
Kilidi açma kayıtları (cep telefonuyla açmada) : Evet
Cep telefonunu sallama ile açma : Evet
Cep telefonunda grafik ile açma : Evet
Uzaktan kilidi açmak için yetkilendirme : Evet
Yetkilendirme geçerlilik süresi : Evet
Yetkilendirme geçerlilik sayısı : Evet
Birden fazla kilidi yönetme : Evet
Alt düzey yetkilendirme : Evet
Desteklediği platformlar : IOS7.0 +, Android4.3 +
Yönetebileceğiniz kilit sayısı : 1.000
İzin verilen yetki sayısı : 1.000
Garanti süresi : 1 yıl

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor