Aspiratör için koku sızdırmazlık seti | Ankastre ürün aksesuarları | Ankastre ürünler | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

129,80 TL
(KDV Dahil)
123,31 TL Havale Fiyatı

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 3,89 TL

ASPİRATÖRLER İÇİN KOKU SIZDIRMAZ BACA SETİ

☆ Türkiye'nin patentli ilk koku sızdırmazlık seti yine ilk defa ve sadece yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde.

☆ Açıklamalardan önce en sık sorulan soruya cevap vermekle başlayalım : "Evime gelen kokuyu kesin engeller mi?" . Yüzlerce ürün sattık şimdiye kadar ve çoğu müşteri de satın almadan önce bu soruyu sordu. İstanbul'da yaşayan Trabzonlu bir müşterimiz komşusundan gelen hamsi kokusundan o kadar yılmış ki, "hamsi yemekten soğudum." şeklinde şikayet ediyordu. İşe yaramazsa geri gönderirim diyen de çok müşterimiz oldu. Fakat 1 kişi bile satın aldıktan sonra arayıp ürünle ilgili şikayette bulunmadı. Çoğu sonradan eşine dostuna da aldırdı.

Açıkçası bu ürün zaten kokuyu kesemiyorsa yapacak bir şeyiniz yok, şöyle düşünün baca tarafında karbon filtre bulunuyor. Karbon filtre biliyorsunuz bacasız aspiratör ve davlumbazlarda kullanılan üründür, koku dışarı çıkmasın diye. Yani sizin mutfağınızdaki kokuyu direk çekince dahi size koku vermez. Komşudan gelen kokuyu da tabi ki çok daha rahat kesecektir. Karbon filtreden kaçan kokular kötü aspiratör/davlumbaz borularından kaçabilir. Fakat bu üründe kaliteli ve kalın boru da geliyor, o da mümkün değil. Son olarak bir de aspiratör/davlumbaz tarafındaki kısımdan gelebilir, orada da kapalı klape var ve kokunun oradan gelmesi de mümkün değil. Yani piyasadaki ucuz ürünler gibi para kazanmak için satılan bir ürün değil, gerçekten komple çözüm sunan bir ürün. Dediğimiz gibi bu da çözemiyorsa zaten yapacak bir şeyiniz yok.

Fabrikadan satışı yapılan %100 orjinal bu ürünün taklitlerinden sakınınız, patentli olan bu üründe 1.sınıf karbon filtre, boru ve malzemeler kullanılmaktadır. Kötü kaliteli ürünler hiçbir işe yaramamaktadır.

☆ Mutfaklarınızın en önemli sorunlarından biri nedir? Çoğu apartmanın aspiratör ve davlumbaz boruları aynı bacaya açıldığı için tüm kokular birbirine karışır. Yani alt komşunuz balık pişirir ama kokusu sizin eve siner. Bu ürün artık bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

☆ Nasıl mı? Son derece akıllı bir çözümle. Aspiratörün (veya davlumbazın) çıkışına takılan borunun ucundaki klapa aspiratör çalıştığı zaman yukarı kalkıyor ve kokunun dışarı çıkmasını sağlıyor. Ama aspiratörünüzün işi bitip de kapattığınız zaman bu klapalar aşağı iniyor ve geri inişi kapatıyor. Böylece giden koku geri gelmediği gibi komşularınızın kokuları da gelmiyor. Yani inanılmaz mantıklı ve etkili bir çözüm.

☆ Peki kendi başınıza yapabilir misiniz? Hani az buçuk elinizden iş geliyorsa yapabilirsiniz tabi ki. Tek yapmanız gereken eski (muhtemelen yıpranmış ve belki de yırtılmış) aspiratör borunuzu çıkarıp bu ürünün bir ucunu aspiratörünüze diğer ucunu da duvarınızdaki çıkışa vidalamak. Sonra da gelsin rahat rahat oturup kendi evinizin güzel kokusunu içinize çekmek.

☆ Eski aspiratörünüzün borusu 12lik olmalı ki %90 ı böyledir.

☆ Bu ürün sayesinde artık aspiratörlerinizden gelen haşere ve böceklerden de korunacaksınız. Çünkü herhangi bir böceğin kapalı klapadan içeri girmesi mümkün değil, ayrıca baca kısmındaki aparat da kapalı olduğu için böyle bir ihtimal bulunmamaktadır.

☆ Diğer bir önemli avantajı da aparattaki karbon filtre ve paslanmaz tel süzgeç sayesinde size ekstradan filtre sağlayarak mutfak içindeki kokuları toplamasıdır. Yani bu baca sayesinde davlumbaz ve aspiratörünüzün etkisi de artacak ve önemli bir verim artışı sağlayacaksınız.

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor