Kaba Gege pextra PLUS tuzaklı, çelik takviyeli, blokajlı, anahtarı kopyalanamaz kapı göbeği (silindir, barel) | Özel güvenlikli bareller | Bareller (Kapı göbeği) | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
16%
3.240,00 TL
2.730,00 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi

ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 54,60 TL

KABA GEGE P-EXTRA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)

 

* Türkiye'de alabileceğiniz en üst düzey güvenlikli barel yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da satışa başladı. NOT : Ürünü almadan önce aşağıdaki ilk videoyu izlemenizi tavsiye

ederiz. %15 indirim fırsatını kaçırmayın. (anahtar üzerindeyken açılabilme özelliği ve hizmetli anahtarı seçeneklerinde indirim kodu geçerli olmamaktadır.) 

* Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koruma altına alabileceksiniz. 

* Diğer barellerin hepsinin bazı özellikleri vardı, kimi tuzaklıydı, kimi çelik takviyeliydi, kimi otomatik blokajlıydı, kiminin anahtarı zor kopyalanıyordu. Ama şimdi tüm bu özellikleri

bünyesinde taşıyan bu barel ile tüm güvenlik açıklarını kapayacaksınız. Nasıl mı? Tek tek bakalım :

* TUZAKLI BARELDİR : Dış kısmında bulunan parça ilk kırmaya çalışma sırasında kopar ve düşer. Bu şekilde tutacak yer kalmazsa daha fazla kırılmaz.

* ÇELİK TAKVİYELİDİR : Madem tuzaklı, niye bu çelik takviyeye gerek var diye düşünebilirsiniz. Şöyle ki artık çoğu kapıda gömme tas kullanılıyor, yani barelinizin dışta kalan kısmı kopsa dahi hırsızlar kalan parçayı koparmaya çalışıyorlar. Ve bir süre sonra da başarılı oluyorlar. Fakat bu barel o sorunu da çözmüş durumda. Orta kısmında olan çelik takviyesi sayesinde, kalan küçük parçayı kırmaları imkansıza yakın hale geliyor. Hem küçük olduğu için dayanıklılığı fazla, hem de özel alaşımıyla kırılmaya karşı çok dayanıklı.

* MAYMUNCUKLA AÇILAMAZ : Hırsız kırarak açamıyor anladık, ya maymuncukla açmaya çalışırsa? O da mümkün değil, barelin içindeki özel pim sistemi sayesinde  maymuncukla açılmaya karşı da tamamen korumalıdır.

* DELİNMEYE KARŞI KORUNMALI : Peki kırmadılar delmeye çalıştılar ne olacak? Bu barel özel alaşımı sayesinde delmeye karşı da tamamen dayanıklı. 

* VURMA TEKNİĞİ İLE AÇILAMAZ : Neyle vururlarsa vursunlar barelin özel yapısı sayesinde kilit açılmaz.

* ANAHTARI KOPYALANAMAZ : Peki bu barel çok pahalı, temizlikçiye vermiştim ne yapacağım? gibi bir derdiniz de olmayacak. Çünkü bu barelin anahtarları sadece yetkili bayilerinde kopyalanabilir. O da ancak fatura üzerinde yazan ismin nüfüs cüzdanı fotokopisi ve barelle birlikte gönderilen kartı ibraz ederek yapılabilir. Servisler hiçbir şekilde kopyalama işlemini o kartın üzerindeki bilgiler ve bu belgeler olmadan gerçekleştiremez. Yani anahtarım acaba kopyalandı mı korkusu artık sona erdi.

* 68 mm boyutunda olan bu barel sayesinde gördüğünüz gibi tüm güvenlik önlemlerini almış olacaksınız. Şu anda Türkiye'nin en güvenli bareli olan bu ürünü sipariş vermekte gecikmeyin, çünkü güvenlik beklemeye gelmez.

* İçinden 3 adet anahtar çıkar, ekstra anahtarı şimdiden yaptırıp, sonradan ikametgah vs. ile uğraşmak istemiyorsanız, seçeneklerden ek anahtar da seçip baştan yaptırtabilirsiniz. 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor