HER EVE LAZIM yapıştırıcı ve bant seti 8 PARÇA | Yapıştırıcı Ürünler | Yapıştırıcı/Kimyasal Grubu | HIRDAVAT FIRSATI

Menü

İNDİRİM!
10%
360,00 TL
323,40 TL
(KDV Dahil)
%5 Havale İndirimi
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,47 TL

8 PARÇALIK HER EVE LAZIM YAPIŞTIRICI, BANT VE SORUN ÇÖZÜCÜ ÜRÜNLER SETİ

* Evlerin çok önemli bir sorunu her şey için ayrı ayrı yapıştırıcı bulundurmak ve doğru ürünü bulamamaktı. Artık bu sorunu da çözebileceğiniz önemli bir SET yine en uygun fiyatlarla www.hirdavatfirsati.com 'da satışa sunuldu.

* Apel kalitesiyle satılan bu ürünler Türkiye'de ilk defa sıkılabilen tüplerde satışa sunulmuştur, bu sayede silikon tabancası ile çok zor kullanıma sahip olan silindirik tüplerden kurtulmuş oluyorsunuz ve kullanımı da çok daha kolay olacak.

* Ayrıca çok büyük boyutlarda olan eski silindirik tüplerde aldığınız zaman ilk kullanımdan sonra donduğu için kalan miktar çöp oluyor, hem maliyet olarak fazla oluyor hem de boşu boşuna israf oluyordu. Artık bu sıkılabilen tüpler sayesinde daha küçük boyutlarda satılan bu ürünlerle ihtiyacınız kadar kullanarak israfın önüne geçmiş oluyorsunuz. Ayrıca kapağını kapatınca hava almadığı için donma sorunu da olmadığı için sonra da kullanabiliyorsunuz. 

* Sizin için hazırladığımız bu HER EVE LAZIM yapıştırıcı ve bant seti, gerçekten de her evde olması gereken ürünlerden oluşuyor. Bu seti aldığınız zaman tamir çantanıza baktığınız zaman eksik çok bir ürününüz kalmayacak ve evde herhangi bir tamir, yapıştırma, sabitleme, takma işlemi, dolgu, sızdırma önleme işi gerektiği zaman işinizi görecek ürün her zaman elinizin altında olacak.

* Peki bu sette hangi ürünler var ve ne işinize yarayacaklar? Detaylı olarak bakalım :

1) Apel çift taraflı köpük bant :  

* Her evde bulunması gereken bir ürün daha, çift taraflı kullanılabilen bu bant ile evde bir çok şeyi birbirine yapıştırabilecek ve bir çok alanda kullanabileceksiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü yapıştırma işleminde yüksek mukavemet gösteren bir üründür.

 

2) Apel Süper Japon Yapıştırıcı :  

* Tamam High Tack süper bir yapıştırıcı ve her türlü yapıştırma ihtiyacınızı görecek ama bazı yerlerde de kalınlık yapmaması gerekiyor yapıştırıcının. Örneğin tabağınız, vazonuz, gözlüğünüz vs. kırıldığında, ince işçilik gerektiren yerlerde yani. O zaman eksik mi kalacaksınız? Tabi ki hayır, piyasanın en iyi yapıştırıcılarından olan Apel japon yapıştırıcı sayesinde onları da saniyeler içinde yapıştırabileceksiniz.

* 20 gr lık tüplerde satılır ve çok güçlü bir yapıştırıcıdır. Tabi ki bu ürün de her evde olmalıdır.

 

3) Apel tamir bandı : 

* Apel tamir bandı da evinizde sızdıran borularınızda, her türlü tamirat gerektiren işlerde kullanılabilen çok güçlü, suya ve güneş ışığına karşı dayanıklı bir banttır. Ayrıca çıkardığınız yerde iz de bırakmıyor. Son derece sağlam olduğu için kopma da yapmaz. Evin içinde ve dışında her zaman işinize yarayacak bir banttır.

 

4) Apel HALI bandı : 

* Evinizde kilimler, halılar sürekli kayar, yerinden oynar. Banyoda paspaslar aynı şekilde şekilden şekile girer. Çocuklar koştururken veya siz evde aceleyle giderken halı kaydığı için düşme riskiniz olur. Kaymasa da ucu vs kalkar bu sefer yine takılıp düşme riski yaratır. Bu sebeple bu ürün bizce kesin gerekiyor. Alıp halıları, kilimleri bununla sabitlemek ve böylece hem kötü görüntüden hem de düşme risklerinden kurtulmuş olursunuz.

* Eni : 19 mm   Uzunluğu : 25 metre

 

5) Apel şeffaf çift taraflı silikon bant : 

* Evinizde her zaman olması gereken bir ürün de çift taraflı bu silikon banttır. Bir askı veya çerçeve mi yapıştıracaksınız, herhangi bir şeyi sabitlemek mi istiyorsunuz, dekoratif ürünlerle duvarınızı veya dolabınızı güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Bunları yaparken çivi çakmakla, delik delmekle uğraşmayalım mı istiyorsunuz? İşte o zaman bu ürünü kullanacaksınız. Ürün hem güçlü hem de çok kullanışlı. Şeffaf renkte, saniyeler içinde tutunuyor. 

* Eni : 19 mm  Uzunluğu : 2 metre

 

6) Apel maskeleme bantı : 

* Bu ürün de fazla göze görünmeyen ama aslında bayağı işe yarayan bir ürün. Bir boya yapacağınız zaman, rötuş yapacağınız zaman, hatta belki yapıştırma yapacağınız zaman; boyanın veya yapışkanın gelmesini istemediğiniz kısımlara bu bantı yapıştırıyorsunuz. Böylece oralara sıçrama yapmıyor ve tertemiz bir iş yapmış oluyorsunuz. Desen yaparken, düz çizgi yapmak isterken vs. her yerde kullanabileceğiniz bu ürün de setin içinde olmazsa olmazdı.

* Eni : 36 mm  Uzunluğu : 30 metre

7) Apel BK-40 Pas sökücü ve yağlayıcı : 

* Alın size bir mucize ürün daha , evde her işinize yarayacak bu ürünün de kesinlikle her evde olması gerekiyor. Kapı gıcırtılarında, kilitlerin zor açılıp kapanmasında, kapı kolunun zor çalışmasında, zor çalışan çekmecelerde, zor açılan sürme kapılarda ve açılıp kapanan masalarda vs vs sayamadığımız bir çok yerde her zaman Apelin pas sökücüsünü kullanmanız gerekiyor. Hem pasları çözüyor, hem de yağladığı için çok daha rahat bir çalışma sağlıyor. Nerede bir sıkıntınız varsa, oraya sıkın, büyük ihtimalle işinizi çözecek bu ürün. 

* Ürün ebadı : 200 ml

8)  Apel derz dolgusu :

* Her evde derzlerin kirlenmesi sorunu çok fazla oluyor. Beyaz oldukları için normal olarak çok kısa sürede kirleniyorlar ve çok kötü görünüyorlar. Bunların çözümü için inanılmaz bir ürün daha çıktı. Apel derz dolgusu ile bu derzleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl olacak ve eviniz yenilenecek. Silikon çekme aparatıyla da bunları iyice düzeltebileceksiniz. Kullanımı da çok kolay olan, kararma ve küflenmeye karşı dayanıklı olan bu ürün de çok işinize yarayacak. 

* 350 gr lık kullanılmaya hazır tüplerde size gelecektir. Silikon tabancası vs gerekmediği için tek yapmanız gereken tüpü sıkmaktır.

*  Opsiyonel olarak alabileceğiniz ilave ürünler :

* Bu ürünler de genelde eve lazım oluyor ama biraz daha ihtiyaca özel ürünler. O yüzden setin içine ilave etmedik, ama varyantlardan size ilave olarak seçip o şekilde sipariş verebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için böyle bir şeyi yapmak daha doğru geldi, herkesin ihtiyacı farklı çünkü.

1)  Apel kaydırmazlık bandı :

* Bu ürün de bizce aslında her eve lazım ama yine de size kalmış. Çocuklar özellikle banyoda veya balkonlarda çok koşturuyorlar ve tehlikeli durumlar olabiliyor. Ayrıca yaşlılar için de geçerli bu durum ve banyolarda düşüp yaralanmalar çok oluyor. Bize kalırsa banyolarda, merdivenlerde vs. bu kaydırmazlık bantlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Tedbiri baştan almak en iyisidir.

* Eni : 25 mm  Uzunluğu : 25 metre

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor